NAROZENINY

Narozeniny, znáte to pořekadlo.....? Ty máme jen jednou za život. Naše "miminka" když slaví svůj první rok života, nebo třeba věk kdy nám ty naše miminka jdou poprvé do školky/školy.....

Fotografování dětí obecně probíhá buď v interieru nebo exteriéru na Vámi zvoleném místě kde vám přichystám narozeninovou tématiku podle přání.

Na výběr máte z 2 variant focení:

1. Focení s narozeninovou tématikou ( číslo, balónky, girlandy....)

2. Focení s narozeninovým dortem, který je dětem plně k dispozici ( Vznikají uvolněné okamžiky, kdy děti "patlají" dort kde se jim zlíbí. To vše v předchystaném tématickém koutku.

Délka fotografování u obou variant je přibližně 1,5 hodiny, kdy vznikne zhruba 100 fotografií, které si následně prohlížíte v náhledech s vodotiskem v soukromém webovém albu z pohodlí domova podvečer po focení. Fotografování dětí je pojato spíše formou hry pro zachycení jedinečných uvolněných okamžiků. 

NAROZENINY                                                                                                                                          DĚTI/RODINY/NAROZENINY/OSLAVA

2000 Kč


10 fotografií v elektronické podobě.

Fotografie nad rámec balíčku +170kč.
Délka focení +-90 minut.

Narozeninová výzdoba v podobě balónků aj....

Každá fotografie v barevné i černobílé podobě.
Výsledné fotografie si vybíráte vy ze soukromé galerie z náhledů.
Možnost zapůjčení oblečení pro děti.
Konzultace stylingu.

Ke každému fotografování lze za příplatek +600Kč přiobjednat i dort nebo "sladký bar" - určeno primárně k fotografování.
Héliové balónky 1ks 70Kč .

Oslava narozenin

Chystáte pro svou ratolest velkou narozeninovou oslavu?
Ať už u vás doma, na zahradě nebo dětském centru?
Chcete mít na tento velký den nezapomenutelnou vzpomínku?
Neváhejte mne oslovit, ráda vše zodpovím.
Cenová kalkulace se vždy odvíjí dle počtu požadovaných hodin fotografování, cestovné, náročnost na vybavení a postprodukci.
cena od 4000Kč