DĚTI/RODINNÉ FOTO

Fotografování dětí jakéhokoliv věku

ZACHYŤTE SVÉ DĚTI, DOKUD JSOU OPRAVDU DĚTMI, K TAKOVÝM FOTOGRAFIÍM SE TOTIŽ BUDETE VŽDY RÁDI VRACET. 

Fotografování dětí obecně probíhá buď v interieru nebo exteriéru na Vámi zvoleném místě. Délka fotografování je přibližně 1 hodinu, kdy vznikne zhruba 100-200 fotografií, které si následně prohlížíte v náhledech s vodotiskem v soukromém webovém albu z pohodlí domova podvečer po focení. Je možné, že děti nebudou spolupracovat nebo je focení už prostě nebaví, takže se doba fotografování může lišit. Fotografování dětí je pojato spíše formou hry pro zachycení jedinečných uvolněných okamžiků.

TĚHU FOTO

Nastávající maminky 

KRÁSNÉ OBDOBÍ VE VAŠEM ŽIVOTĚ SI ZASLOUŽÍ ZACHYTIT OBJEKTIVEM. VYFOŤTE SE S BŘÍŠKEM, AŤ MÁTE KRÁSNOU VZPOMÍNKU NA DNY OČEKÁVÁNÍ PŘÍRŮSTKU DO RODINY.

Fotografování obecně probíhá buď v interieru nebo exteriéru na Vámi zvoleném místě. Délka fotografování je přibližně 1 hodinu, kdy vznikne zhruba 100-200 fotografií, které si následně prohlížíte v náhledech s vodotiskem v soukromém webovém albu z pohodlí domova podvečer po focení. Krásu těhotenského focení vidím v jednoduchosti a nenucenosti, ne v kýčovitých doplňcích typu malovaných pozadí, okázalých společenských šatů a podobně.

NEWBORN FOTO

Miminka 1-20 dnů

KŘEHKOST, MALÉ PRSTÍKY, JEMNÉ VLÁSKY, SAMETOVÁ PLEŤ...A TO VŠECHNO OSTATNÍ PRO CO NENÍ SLOV...

Fotografování probíhá u vás doma  nebo v ateliéru. Délka fotografování je přibližně 1-3 hodiny, kdy vznikne zhruba 50-100 fotografií, které si následně prohlížíte v náhledech s vodotiskem v soukromém webovém albu z pohodlí domova podvečer po focení. 

  1. FOCENÍ MIMINEK v pohodlí vašeho domova
  2. PRVNÍCH 48 HODIN - v porodnici 
  3. ARANŽOVANÉ FOCENÍ MIMINEK v ateliéru

U novorozeneckého focení mějte prosím trpělivost. V dnešní době většina z vás vidí fotografie z různých cizích zemí, kde miminka spinkají a usmívají se do objektivů. Vše je možné, ale pro vznik jakékoliv "top" fotografie je zapotřebí klid a čas. 

NAROZENINY

Narozeniny, znáte to pořekadlo.....? Ty máme jen jednou za život. Naše "miminka" když slaví svůj první rok života, nebo třeba věk kdy nám ty naše miminka jdou poprvé do školky/školy.....

Fotografování dětí obecně probíhá buď v interieru nebo exteriéru na Vámi zvoleném místě kde vám přichystám narozeninovou tématiku podle přání. 

Na výběr máte z 2 variant focení:

1. Focení s narozeninovou tématikou ( číslo, balónky, girlandy....)

2. Focení s narozeninovým dortem, který je dětem plně k dispozici ( Vznikají uvolněné okamžiky, kdy děti "patlají" dort kde se jim zlíbí. To vše v předchystaném tématickém koutku.

Délka fotografování u obou variant je přibližně 1,5 hodiny, kdy vznikne zhruba 100 fotografií, které si následně prohlížíte v náhledech s vodotiskem v soukromém webovém albu z pohodlí domova podvečer po focení. Fotografování dětí je pojato spíše formou hry pro zachycení jedinečných uvolněných okamžiků.