TĚHOTENSTVÍ 

Nastávající maminky

KRÁSNÉ OBDOBÍ VE VAŠEM ŽIVOTĚ SI ZASLOUŽÍ ZACHYTIT OBJEKTIVEM. VYFOŤTE SE S BŘÍŠKEM, AŤ MÁTE KRÁSNOU VZPOMÍNKU NA DNY OČEKÁVÁNÍ PŘÍRŮSTKU DO RODINY.

Fotografování obecně probíhá buď v interieru nebo exteriéru na Vámi zvoleném místě. Délka fotografování je přibližně 1 hodinu, kdy vznikne zhruba 100-200 fotografií, které si následně prohlížíte v náhledech s vodotiskem v soukromém webovém albu z pohodlí domova podvečer po focení. Krásu těhotenského focení vidím v jednoduchosti a nenucenosti, ne v kýčovitých doplňcích typu malovaných pozadí, okázalých společenských šatů a podobně.

FOTOGRAFOVÁNÍ                                                                                        VZPOMÍNEK NA TĚHOTENSKÉ BŘÍŠKO       

2500 kč

15 fotografií v elektronické podobě.

Fotografie nad rámec balíčku +170kč.
Délka focení +-90minut.

Každá fotografie v barevné i černobílé digitální  podobě.

Konzultace stylingu.

V případě náročnější retuše ve větším rozsahu bude cena individuálně navýšena. Jedná se především o odhalené větší části těla. 

CENÍK PLATNÝ OD 1.1.2024

Tipy/rady/triky

  • Nejideálnější doba pro focení je 28-32 týden těhotenství (než bříško začne klesat a má nejkulatější tvar)
  • hodí se přiléhavé i volné oblečení, nejrůznější tuniky, trička, ale i kožené bundičky (i když je nezapnete), nebo rifle (klidně částečně pod pupíkem rozepnuté)
  • pokud se fotíte s partnerem, doporučuji vzít barevně sladěné oblečení
  • je-li focení určeno pro partnera je dobré se mnou prodiskutovat ev. možnosti (např.focení s motorkářskou helmou a rukavicemi, oblíbenou kravatou apod.) ať společně vytvoříme pěkné překvapení
  • nikdy nic nezkazíte světlým nebo tmavým spodním prádlem či čistě bílým tílkem nebo tričkem
  • pokud máte nějakou konkrétní představu, nebojte se ji napsat či zaslat případnou představu např. obrázek, odkaz